Muzeum

Vlastní tvorba, kterou už jinde nestáhnete a rozhodně by neměla zapadnout. Programy poskytuji bez záruky na cokoliv, na mém stroji jsou stále spustitelné. Pokud je budete dále šířit, uveďte, prosím, odkaz na moje stránky.


Muchy

Jednoduchá hříčka v Delphi pro Windows. Přes obrazovku lítají mouchy a hráč se je myší snaží všechny zlikvidovat. Ze začátku brnkačka, později hmyzu přibývá a nábojů ubývá.

Stáhnout ZIP (235kB)

Muchy

Tanky

Opět v Delphi pro Windows. Hra pro více hráčů u jednoho PC, ideálně se sadou náhradních klávesnic. Hráči ovládají tank, který se snaží likvidovat ostatní a zároveň přežít co nejdéle. Podpora několika herních módů, týmové hry a možnost tvořit vlastní mapy.

Stáhnout ZIP (850kB)

Tanky

Tanky 2

Vylepšená verze předchozího. Stále se mačká více lidí u jednoho PC, ale už obsahuje i vylepšenou grafiku, zvuky a hudbu, výrazně více herních módů, nové zbraně, možnost ovládání myší a gamepadem. Zdánlivě jednoduchá hra, která zabaví na hodiny a hodiny (vyzkoušeno za vás). Opět Windows a Delphi.

Stáhnout ZIP (6,4MB)

Stáhnout soundtrack v MP3 (36,2MB)

Tanky 2

Prokletí Becherova

Hra do soutěže Becherovka Game. Klasické RPG ve stylu Final Fantasy - dialogy, sbírání předmětů, souboje, zachránit svět, získat princezninu ruku a tak vůbec. Původně pro staré mobilní telefony, upravena pro desktopovou Javu.

Stáhnout ZIP (128kB)

Prokletí Becherova

Čvacht

Klasická plošinovka v trochu psychedelickém prostředí. Ovládáte zeleného bloba, který se snaží najít další menší různobarevné blobíky a nikam přitom nespadnout a nebýt sežrán. Semestrálka do X36ALG na ČVUT FEL, desktopová Java.

Stáhnout ZIP (1,8MB)

Čvacht

© Jindřich Doležy, 2014-2016 | RSS | CC BY-SA 3.0 | BTC 14ABuhZP7UnZQjwtyWrL19DUiof2jw5ykt